POZITYVIOS TĖVYSTĖS MOKYMŲ PROGRAMA

Kurso tikslas – kurti pozityvius santykius šeimoje:

  • Išsami informacija apie vaikų raidos ypatumus įvairiais amžiaus tarpsniais ir vaiko amžiui tinkamus auklėjimo metodus;
  • Veiksmingos auklėjimo strategijos ir jų išbandymas praktiškai (supratimas dėl kokių priežasčių vaikai dažniausiai neklauso tėvų ir demonstruoja savo nepageidaujamą elgesį, natūralių ir logiškų pasekmių naudojimas, ribų ir taisyklių nustatymas, skatinimo sistemos ir kt. temos).
  • Tėvų pasitikėjimo savimi stiprinimas auklėjant vaikus (neigiamų emocijų ir streso valdymas).

Mokymo metodai – jokių skaidrių, trumpos teorinės žinios, įvairių bendravimo su vaiku situacijų imitavimas, atvejų aptarimai, diskusijos, naujų įgūdžių taikymas gyvenime.

Programos trukmė: 10 užsiėmimų.

Užsiėmimų laikas: 1 kartą per savaitę.

Grupės dydis: iki 10 dalyvių.

UŽSIĖMIMAI BŪSIMOMS MAMOMS IR TĖČIAMS

Kaip pasirengti tėvystei?

Kviečiame į nemokamą 7 užsiėmimų kursą mamas ir tėčius, besilaukiančius kūdikio ir (arba) auginančius vaikelius iki 1 metų.

Kūdikio laukimo periodas yra tiek pat nuostabus, kiek ir gąsdinantis. Nėštumas keičia ne tik būsimą mamą, bet ir šalia jos esančius žmones, ypač – jos partnerį, būsimą tėtį. Todėl apie tai labai svarbu kalbėtis, dalintis jausmais, patyrimais. Pirmieji kūdikio metai būna pilni išbandymų, pokyčių, įvairiausių jausmų, kurie dažnai gali būti prieštaringi. Kūdikis per pirmuosius savo gyvenimo metus labai stipriai keičiasi, todėl dažnai gali mus nustebinti, o kartais netgi išgąsdinti, nes mes nesuprantam, kas vyksta jo pasaulyje, kokie gali būti iššūkiai, sunkumai, kaip vaikas suvokia save ir kaip priima aplinką ir kitus žmones?

Užsiėmimų metu bandysime pajusti, kaip keičiamės patys, besilaukdami kūdikio, kas vyksta gimus vaikeliui, kaip išgyvename motinystę/tėvystę, pasiaiškinsime, kaip psichologiškai ir emociškai auga ir keičiasi vaikas, stengsimės empatiškai įsijausti į kūdikio vidinį pasaulį, bandysime ieškoti sprendimų, kaip sudėtingose situacijose nepasimesti ir padėti kūdikiui augti.

Klaida: Kontaktų forma nerasta.