EFEKTYVAUS BENDRAVIMO PRINCIPAI

Tėvus, globėjus, įtėvius kartu su paaugliais kviečiame dalyvauti grupinėse konsultacijose, kurių metu susipažinsite ir išbandysite pagrindinius bendravimo principus, kurie padės atpažinti, kodėl kartais nesusikalbate ir kas trukdo efektyviai bei atvirai komunikuoti.

Konsultacijų metu aptariamos temos: kas yra bendravimas? Ką reiškia būti savimi, kai bendraujame? Kokį vaidmenį pasirenku? Kas yra aktyvus klausimas? Kodėl dažnai jaučiu, kad manęs negirdi? Kas gali sukelti stresą, kai kalbame su kitu? Ar visada konfliktas yra neigiamas dalykas? Kaip konfliktą paversti savo laimėjimu? Ekologiško bendravimo principai. kaip bendrauti, kad būčiau savimi ir kitam su manim būtų gera?

Į grupines konsultacijas kviečiame nuo kovo mėnesio vidurio. Užsiėmimai vyksta kontaktiniu būdu, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre. Užsiėmimų trukmė – 10 konsultacijų po 2,5 val. Užsiėmimai nemokami.

Užsiėmimus veda sertifikuota asmeninio augimo trenerė, lektorė Julija Rybnikova. Lektorės 17 metų darbo patirtis edukologijos ir žmogiškųjų išteklių srityse ir nuolatinis mokymasis leido nuolat taikyti efektyvios komunikacijos principus, kurie padeda susikalbėti ir su vadovais, ir su paaugliais.

Registracija į grupes: tel. nr. 8 612 87 316 arba el. paštu: info@paslaugosseimoms.lt