Padėti sau – padėti vaikui

Kviečiame tėvus, globėjus dalyvauti pozityvios tėvystės programoje, kuri apima temas – nuo vaiko raidos psichologijos iki lytiškumo temų, bei pagalbos sau – tėvams, globėjams – būdų.

Nuo 2022 m. vasario 7 d. 18:00-20:30 val. (pirmadieniais), naudojama video konferencijų programa ,,ZOOM“. Iš viso 9 užsiėmimai.

Pozityvi tėvystė – tai auklėjimo metodas, kurio dėka tėvai ir globėjai gali auginti vaikus, skatindami jų tinkamą elgesį pozityviais būdais. Šioje auklėjimo filosofijoje yra atsisakoma bausmių, bet įvedami alternatyvūs disciplinavimo metodai. Mokymuose tėvai ir globėjai ne tik gaus teorinių žinių, bet mokysis praktinių įgūdžių, kuriuos išbandys savo namuose.

Programos temos:

1.Vaiko raida ir poreikiai (vaiko raidos stadijos, poreikiai, ką tėvai turi žinoti?);

2.Netinkamas elgesys: priežastys, tvarkymosi būdai (netinkamo elgesio priežastys, jų pašalinimas, netinkamo elgesio korekcija);

3. Jausmų supratimas ir valdymas (tėvų jausmai, emocijų valdymo būdai, prevencija, vaikų jausmai ir pagalba kontroliuojant juos);

4. Artimo ryšio su vaiku kūrimas (aktyvus klausymasis, „aš teiginiai“, konfliktų sprendimas šeimoje);

5. Pozityvi disciplina (šeimos taisyklės, ribų nustatymas, nuoseklumas, natūralios ir loginės pasekmės);

6. Televizija, kompiuteriai ir naujosios technologijos vaikų gyvenime (kokie pavojai, kada leisti ir kiek, ką daryti, jeigu vaikas jau priprato).

Programos trukmė: 9 užsiėmimai po 2,5 val. Užsiėmimus veda psichologė Asta Jakonienė

Užsiėmimai NEMOKAMI.

Registracija į užsiėmimus iki 2022-02-03  el. p. info@paslaugosseimoms.lt arba kontaktas pasiteiravimui tel. nr. 8 612 87 316.