Pozityvaus vaikų auklėjimo programa

Tėvystė – iššūkis, su kuriuo susidūrus kartais tenka patirti ne tik džiaugsmus, bet ir nusivylimus. Kaip užauginti stiprią ir savimi pasitikinčią asmenybę? Kaip išlaikyti ribas ir nepasiduoti vaiko manipuliacijoms? Kviečiame registruotis ir dalyvauti pozityvaus vaikų auklėjimo programoje. Programoje pateikiama ne tik teorinė medžiaga, bet kartu aptariamos ir praktinės situacijos, su kuriomis susiduria tėvai, globėjai. 

Pozityvi tėvystė – tai auklėjimo metodas, kurio dėka tėvai ir globėjai gali auginti vaikus, skatindami jų tinkamą elgesį pozityviais būdais. Šioje auklėjimo filosofijoje yra atsisakoma bausmių, bet įvedami alternatyvūs disciplinavimo metodai. Mokymuose tėvai ir globėjai ne tik gaus teorinių žinių, bet mokysis praktinių įgūdžių, kuriuos išbandys savo namuose.

Programos temos:

  • Vaiko raida ir poreikiai (vaiko raidos stadijos, poreikiai, ką tėvai turi žinoti?);
  • Elgesys: priežastys, tvarkymosi būdai (netinkamo elgesio priežastys, jų pašalinimas, netinkamo elgesio korekcija);
  • Jausmų supratimas ir valdymas (tėvų jausmai, emocijų valdymo būdai, prevencija, vaikų jausmai ir pagalba kontroliuojant juos);
  • Artimo ryšio su vaiku kūrimas (aktyvus klausymasis, „aš teiginiai“, konfliktų sprendimas šeimoje);
  • Pozityvi disciplina (šeimos taisyklės, ribų nustatymas, nuoseklumas, natūralios ir loginės pasekmės);
  • Televizija, kompiuteriai ir naujosios technologijos vaikų gyvenime (kokie pavojai, kada leisti ir kiek, ką daryti, jeigu vaikas jau priprato).

Programos trukmė: 9 užsiėmimai po 2,5 val. Užsiėmimus veda psichologė Asta Jakonienė

Užsiėmimai NEMOKAMI. Registracija į užsiėmimus užpildant anketą: https://bit.ly/3lEYeUs  

Kontaktai pasiteiravimui: el.p. info@paslaugosseimoms.lt arba tel. nr. 8 612 87 316.

Projekto ,,Kompleksinių paslaugų šeimai plėtojimas Trakų rajone 08.4.1-ESFA-V-416-06-0003“ veiklos finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.