TĖVYSTĖS IŠŠŪKIAI!

Kaip atsakyti vaikams į nepatogius klausimus? Kaip užauginti stiprią ir savimi pasitikinčią asmenybę? Kaip susitarti su vaiku…? Į šiuos ir kitus dažnai kylančius klausimus tėvams, atsakymo ieškosime trečiadieniais nuotolinėje pozityvios tėvystės grupėje!

DATA: nuo 2021 m. vasario 3 d. 18:00-20:30 val. (trečiadieniais), naudojama video konferencijų programa ,,ZOOM“.

Pozityvi tėvystė – tai auklėjimo metodas, kurio dėka tėvai gali auginti vaikus, skatindami jų tinkamą elgesį pozityviais būdais. Šioje auklėjimo filosofijoje yra atsisakoma bausmių, bet įvedami alternatyvūs disciplinavimo metodai. Mokymuose tėvai ne tik gaus teorinių žinių, bet mokysis praktinių įgūdžių, kuriuos išbandys savo namuose. Programa apima itin plataus spektro temas – nuo vaiko raidos psichologijos iki lytiškumo temų, bei pagalbos sau – tėvams – būdų.

Nagrinėtinos temos:

  1. Vaiko raida ir poreikiai (vaiko raidos stadijos, poreikiai, ką tėvai turi žinoti?);
  2. Netinkamas elgesys: priežastys, tvarkymosi būdai (netinkamo elgesio priežastys, jų pašalinimas, netinkamo elgesio korekcija);
  3. Jausmų supratimas ir valdymas (tėvų jausmai, emocijų valdymo būdai, prevencija, vaikų jausmai ir pagalba kontroliuojant juos);
  4. Artimo ryšio su vaiku kūrimas (aktyvus klausymasis, „aš teiginiai“, konfliktų sprendimas šeimoje);
  5. Pozityvi disciplina (šeimos taisyklės, ribų nustatymas, nuoseklumas, natūralios ir loginės pasekmės);
  6. Televizija, kompiuteriai ir naujosios technologijos vaikų gyvenime (kokie pavojai, kada leisti ir kiek, ką daryti, jeigu vaikas jau priprato).

Programos trukmė: 9 užsiėmimai po 2,5 val. Užsiėmimus veda psichologė Asta Jakonienė. Užsiėmimai nemokami.

Registracija į užsiėmimus iki 2021-02-03  el.p. info@paslaugosseimoms.lt arba telefonu 8 612 87 316.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą ,,Kompleksinių paslaugų šeimai plėtojimas Trakų rajone“, Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-06-0003 dalis.